panele szklane

Zdjęcia ozdobą Twojej kuchni

Dawniej zdjęcia zdobiły wyłącznie albumy lub ściany galerii sztuki. Dzisiaj coraz chętniej dzielimy się nimi przez portale społecznościowe i internet. W wielu sytuacjach wykorzystujemy je również jako ozdobę we własnym domu. Nikogo nie dziwią już wielkoformatowe zdjęcia w antyramach, które pełnią rolę obrazów. Coraz częściej sięgamy także po inne metody ich zaprezentowania.

Na rynku istnieją firmy, które potrafią je wykorzystać w panelach szklanych, które będą zamontowane w kuchni. Rzecz jasna usługi firm różnią się między sobą, lecz wiele z nich poprawia swoją technologię pracy, co w konsekwencji pozwala uzyskać jeszcze estetyczniejszy efekt ostateczny. Dzięki odpowiedniemu wycięciu  wejścia pod okap można uzyskać jednolity panel, który będzie zdobić część ściany bez żadnych podziałów.

Panele szklane do kuchni zamówione prywatnie są dostosowywane do podanych wymiarów i na tej podstawie wyceniane. Oczywiście niekoniecznie trzeba korzystać z prywatnej kolekcji zdjęć. Zdjęcia na szkle mogą pochodzić również z kolekcji przeznaczonej na sprzedaż, i właśnie te są najczęstszym wyborem klientów remontujących swoje kuchnie i wykorzystujących właśnie panele szklane. Fotografie przedstawiające kieliszki napełnione czerwonym winem, bąbelki szampana, zielona trawa, albo metro w Paryżu idealnie współgrają z odpowiednim umeblowaniem.

Niestety większość z nich pasuje wyłącznie do minimalistycznych mebli w nowoczesnym stylu. Tradycyjne kuchnie inspirowane stylem retro lub rustykalnym mogą za bardzo nie pasować do paneli szklanych, które stanowią kwintesencję nowocześnie wyposażonej kuchni.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *