gruzja

Wakacje w malowniczej krainie

Spotykając taki tytuł, myślimy o jakiejś bajecznej polanie lub o pięknych nabrzeżach, na których możemy podziwiać fale rozbijające się o wiekowe skały. Odpowiedzią na taki pomysł są wakacje w Gruzji.

Wydawać się może, że Gruzja nie stanowi ciekawej oferty wypoczynkowej ze względu na posiadaną historię czy samą nazwę, która raczej kojarzy nam się z gruzem aniżeli czymś przyjemnym. Nic bardziej mylnego.

Gruzja jest to kraj, który leży na pograniczu Europy z Azją. Dzięki temu ma możliwość czerpania wszystkiego, co najlepsze z tych dwóch kontynentów. Państwo to ma dostęp do Morza Czarnego oraz Południowego Kaukazu. Te dwa czynniki sprawiają, że grzechem jest nie zaplanować przynajmniej kilka razy w życiu swojej wizyty, właśnie w tym kraju.

Biura turystyczne przebijają się w ofercie wycieczki do Gruzji. Dają nam możliwości:
1) relaksu i całkowitego odpoczynku w hotelach 5-gwiazdkowych, które posiadają własne SPA, kryte baseny i są zaprojektowane z rozmachem pod okiem najlepszych architektów.
2) Zapewnienie ekstremalnych wrażeń poprzez życie na trasie. W skład czego wchodzi zwiedzenia stolicy Gruzji — Tbilisi, skalnego miasta Wardzia czy przejazd przez góry Kaukaskie i możliwość poprowadzenia pojazdu terenowego.
3) Spotkanie z naturą poprzez wakacje wzdłuż rzeki Kura, gdzie spotkamy spektakularne widoki, spróbujemy lokalnej kuchni i wina własnej produkcji.

Oczywiście są tutaj przedstawione wybrane propozycje, należy pamiętać, że nie możemy się ograniczać tylko do nich. Gruzja ma sobą o wiele więcej do zaoferowania niż tylko te 3 możliwości.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *