Inwestycja Moj Dom - Nowe Mieszkania - Ruczaj

Rynek nowych mieszkań na krakowskim Ruczaju

Kraków to nie tylko piękna starówka, bulwary wiślane czy klimatyczny Kazimierz. Równie urokliwe są prężnie rozwijające się przedmieścia – dużo cichsze, spokojniejsze i przyjazna do życia. Taką dzielnicą jest Ruczaj, gdzie nowe mieszkania cieszą się dużym popytem. Ruczaj słynie przede wszystkim z obecności kampusu Uniwersytetu Jagiellońskiego, licznych terenów zielonych i fenomenalnego jeziora Zakrzówka – miejsca nietypowego, którego widok zapiera dech w piersiach.

Te piękne okolice wykorzystują deweloperzy, dzięki którym rynek mieszkań w tej okolicy dobrze się rozwija. Nowe mieszkania na Ruczaju cieszą się dużą popularnością wśród adeptów zielonych i cichych okolic, ceniących sobie jednocześnie szybki i łatwy dojazd do centrum. W dodatku bogata infrastruktura dookoła (sklepy, markety spożywcze, przedszkola, apteki i wspomniany już kampus) zapewniają na miejscu wszystko co potrzebne.

Można też powiedzieć, że ceny mieszkań są w tej dzielnicy konkurencyjne, choć już nie tak atrakcyjne jak jeszcze kilkanaście lat wcześniej. Mimo wszystko ceny, jakimi charakteryzują się nowe mieszkania Ruczaj klasyfikują mniej więcej po środku krakowskich dzielnic, a liczne atuty tego rejonu sprawiają, że Ruczaj stał się bardzo atrakcyjną lokalizacją na mieszkaniowej mapie miasta, czego przykładem może być ta oferta:
Nowe Mieszkania Ruczaj – Mój Dom – http://www.salwator.com.pl/ruczaj/

Każdy, kto interesuje się nieruchomościami w stolicy Małopolski, wie, że mieszkania deweloperskie w Krakowie osiągają zawrotne sumy, a ich cena nie zawsze jest adekwatna do jakości. Dlatego inwestycja we własne M poza ścisłym centrum, ale w rozsądnej cenie jest na pewno pomysłem godnym przemyślenia.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *