napoje reklamowe

Napoje promocyjne z logo naszej firmy

Spotkania biznesowe rządzą się swoimi prawami. Z jednej strony są one wypełnione rozrywką i różnymi atrakcjami, ale z drugiej to właśnie na nich nawiązujemy relacje z ważnymi kontrahentami, potencjalnymi klientami itd. Warto więc wiedzieć, jak specyfikę tych spotkań wykorzystać, aby nasza firma osiągnęła zamierzone cele.

I tak jednym ze sposobów na wykorzystanie ww. specyfiki spotkań biznesowych są napoje promocyjne – określane zresztą jako „hit ostatnich lat w kwestii budowania wizerunku”. Czym one są? Otóż są to zwykłe napoje, takie jak np.:
– napoje energetyczne;
– napoje izotoniczne;
– wody źródlane;
– itp.
Ale zawierające na etykiecie logo naszej firmy. Dzięki temu z jednej strony pełnią one rolę smacznego dodatku do menu, a z drugiej budują nasz wizerunek – w końcu kontrahent, potencjalny klient lub każdy inny gość będzie kojarzył naszą markę właśnie z orzeźwieniem, z dobrym smakiem, słowem: z czymś pozytywnym. Nic więc dziwnego, że napoje promocyjne są coraz chętniej stosowane – nie tylko na spotkaniach biznesowych, ale także na różnych imprezach sportowych, na targach handlowych, w klubach dyskotekowych itd.

Oczywiście napój napojowi nierówny, dlatego – jeżeli i nasza firma mogłaby na takiej promocji skorzystać – warto wybierać tylko oferty najlepsze, gdzie „najlepsze” to:
– uwzględniające ładny wydruk naszego logo;
– zawierające smaczne napoje;
– terminowe;
– konkurencyjne cenowo.

Organizując spotkanie biznesowe, warto pomyśleć też o dołączeniu kilku takich napojów do pozostałych gadżetów dla gości. O ile bowiem firmowy breloczek, długopis itp. mogą znaleźć się w kącie od razu po przyjeździe gościa do domu, o tyle po napój niemal na pewno on sięgnie – zwłaszcza jeżeli będzie to napój smaczny.

Zobacz też: Napoje promocyjne | Oh-Drink

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *