badziki wykonane przez Buttonfly

Badziki – przypinane plakietki

Uczestników jakieś imprezy czy jakiegoś eventu zawsze możemy oznaczyć i to nie tylko pieczątką lub zawieszką na szyję. Bardzo popularne są różnego badziki znane bardziej pod nazwą przypinki czy buttony reklamowe. Są to kolorowe plakietki z nadrukiem fotograficznym, przypinane jak agrafki do klapy marynarki, koszuli lub sukienki.

Treścią jaką mogą zawierać tego typu badziki może być na przykład data, logo firmowe, produkt, usługa czy konkretne wydarzenie. Dla gości weselnych można zaproponować badziki w formie serduszek z datą danego wesela. Pomysłów na dane obrazki umieszczane na przypinkach może być wiele, zawsze jednak takie badziki będą oryginalną i bardzo miłą pamiątką. Czasami tego rodzaju buttony mają ogromne uznanie i powodzenie wśród kolekcjonerów, którzy lubią zbierać badziki reklamowe i nimi się wymieniać.

Badziki i przypinki reklamowe są dobre dla dzieci i dla dorosłych, choć częściej trafiają do tych pierwszych. Wykonane w jak najlepszej technologii, są ładne, stylowe, modne i zawsze cool. Mogą być okrągłe, prostokątne czy kwadratowe, małe lub większe. Buttony reklamowe potrafią mieć średnicę dochodzącą nawet pod 10 centymetrów.

Te niezwykłe upominki reklamowe, jakimi są badziki znacznie mogą podnieść prestiż naszej firmy i sprawić, że informacja o naszym przedsiębiorstwie dotrze do jeszcze większej ilości klientów. Jest to wciąż ciekawa a przy tym niedroga forma reklamy. Zadowolony jest ten, kto ma przypięty badzik do klapy jak i ten kto zobaczył przypiętą zapinkę – oto całe badziki.

Zajrzyj na: http://buttonfly.pl/oferta/badziki/

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *